Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Zdravotní poradny pro čtenáře.

V každém čísle harmonizující obrázek. I obálka časopisu léčí.

Meduňka, zdraví, alternativní, medicína, léčitelé
Meduňka

Rozhovor s Naďou Konvalinkovou
Vánoce s dobrým pocitem
Nakupování jako závislost
Vegetariánské Vánoce
Svátky vůní a koření

Koledy znějí o Vánocích, mantry po celý rok
Vánoce – návrat Světla
Vychováváme zdravé a šťastné dítě
Kundaliní jóga pro zdraví
Duchovní a energetické působení naší země
Otevřený dopis k přípravě zákona o léčitelství
Vánoční působení biotronika Tomáše Pfeiffera

Píseň mého srdce
Naše alchymické procesy vnitřní proměny    
Buďme zdraví lékařům navzdory
Exotické léčivky
Co prozradí ascendent?


CO NÁM RADÍ  HVĚZDY?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro nás každý měsíc v Meduňce připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.    

18. a 19. prosinec pomohou rozkmotřeným v nalézání cest k rodičům a urovnávání vztahů se šéfy. Současně však bude třeba – více než jindy v předvánoční čas - dávat větší pozor na výdaje.


DARUJTE PŘEDPLATNÉ MEDUŇKY POD STROMEČEK SVÝM BLÍZKÝM.

Přemýšlíte, co pod stromeček?

Možná by někoho z vašich blízkých potěšilo předplatné časopisu Meduňka, kde můžete volit mezi ročním (12 čísel pouze za 297,-Kč) a pololetním předplatným (7 čísel za pouhých 173,- Kč.), nebo předplatné Knihovničky Meduňky (4 vydání do roka, 340 Kč,-). Vaši blízcí od Vás obdrží na Vánoce krásný dárkový certifikát a Meduňku budou dstávat pravidelně do schránky.

Vzor dárkového certifikátu: pro předplatné časopisu Meduňka a pro Knihovničku Meduňky.


 

NOVÝ TITUL Z EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY JE JIŽ V PRODEJI!

Stromy už sundaly svůj pestrobarevný šat a čekají, až je pocukruje bílý sníh. Mráz začíná kouzlit na oknech obrázky a my se pomalinku chystáme na zimní čas plný klidu, odpočinku, rozjímání, vůní a setkávání…

 25. titulem meduňkové knihovničky je kniha Simony Procházkové VÍTEJ, ZIMO BÍLÁ….
s podtitulem recepty pro zdraví a krásu. Autorka v ní nabízí mnoho tipů, rad a receptů, jak pečovat o zdraví a krásu během zimního období a jak prožít zimu příjemně.
Kniha vychází už brzy - na konci listopadu  a získat ji můžete buď na stáncích PNS nebo přes náš e-shop. Knihu zakoupíte na stáncích PNS a na našem e-shopu

 


MIMOŘÁDNÝ POČIN ZNÁMÉ ASTROLOŽKY JARMILY GRIČOVÉ, KNIHA HOROSKOPŮ NA KAŽDÝ DEN, ZAMĚŘENÁ NA LÁSKU A PARTNERSTVÍ

 

V knize kabelkového formátu A5, kterou si můžete vzít kamkoli s sebou, najdete na každý den rady co vás čeká v lásce, penězích, práci, nebo jakou barvu si obléci. Není opomenuta ani fáze Slunce a Měsíce, což Vám prozradí, kdy si máte stříhat vlasy, kdy hubnout, nebo co dělat na zahrádce, či doma. Nebo je vhodný den pro hádky s partnerem?:)

Za 119 korun máte 208 stran plných dobrých rad na celý rok 2015. Knihu zakoupíte na stáncích PNS nebo na našem e-shopu. Skvělý dárek pro Vaše blízké k Vánocům, narozeninám, svátku, nebo jen tak.

Také se Vám stalo, že jste prožila úplně strašný den? Pohádala jste se kde se dalo, zapomněla, co se dalo a nakonec jste křičela i na potomka hlasem velmi silným?
S partnersk
ými horoskopy na každý den od známé astroložky Jarmily Gričové se Vám to nestane!
S pomocí denního horoskopu máte každý den jako na dlani, když využijete měsíční fáze, přesně víte, kde co a jak dělat.
Hodně štěstí v roce 2015!


 

RECEPT PRO VÁS: Voňavé kuřátko

Potřebujeme: 1 cibuli, 1 kuře, 5 stroužků česneku, 3 lžičky sušené dobromysli nebo 1 menší hrst čerstvé, 1 lžičku sladké papriky, 1 lžičku olivového oleje, mořskou sůl
 

Postup: Cibuli a dobromysl nasekáme nadrobno, česnek prolisujeme. Všechno smícháme s olejem, paprikou, solí a touto směsí potřeme očištěné, vykuchané a osušené kuře. Pečeme v troubě do červena. Podáváme s brambory či pečivem a zeleninovým salátem.

Recept je od Simony Procházkové z knížky Léčivá síla čerstvého koření.NOVINKY NA NAŠEM E-SHOPU!

Na našem e-shopu jsme pro Vás kromě oblíbené edice Knihovnička Meduňky připravili několik zajímavých novinek. Pokud hledáte ideální čtení (nejen) na léto, určitě se Vám bude líbit nová knížka známé spisovatelky Oliny Táborské Výchova dcerou z edice Prožité osudy, která popisuje vztah matky s dcerou tak, jak ho neznáte, nebo její předchozí kniha Hodně drahá tchýně zabývající se aktuálním tématem tzv. "Šmejdů".

Dále si můžete zakoupit originální výrobky našich čtenářů, které by určitě potěšily i Vaše blízké jako dárek. V současné době si můžete vybrat mezi stromečky z korálků od paní Katariny a intuitivně malovanými obrázky naší 80leté čtenářky, paní Libušky.

Již tradiční součástí našeho e-shopu jsou přírodní kosmetické produkty. Mimo jiné například přípravky pro krásnou pleť, jako je Detox ostropestřec a  Argital - Maska ze zeleného jílu „Argiltubo“ (250 ml) za skvělé ceny.


EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY NABÍZÍ ZAJÍMAVÉ TITULY PRO KAŽDÉHO!

Tyto knížky jsou také výborným a užitečným dárkem!
V edici Knihovnička Meduňky máme již 25 knížek. Každá se zabývá jiným zajímavým tématem a vybere si určitě každý. Darujte inspiraci, která neomrzí. Zakoupit můžete v redakci Meduňky nebo přes náš e-shop.


ADRESÁŘ POMOCI JE TU PRO VÁS!

ADRESÁŘ POMOCI, který připravila zakladatelka Meduňky Mgr. Ilona Manolevská, je k dispozici v redakci Meduňky a na e-shopu. Adresář obsahuje seznam léčitelů a terapeutů, SOS kontakty pro zdraví i seznam bioprodejen.  Přivítáme vaše zkušenosti s našimi léčiteli a budeme je zveřejňovat v Meduňce. Cena adresáře je 115 Kč. Více informací naleznete  na našem e-shopu. Doufáme, že se ADRESÁŘ POMOCI stane vaším platným a užitečným pomocníkem.

Vaše MEDUŇKA


NAPIŠTE NÁM

Zaujal vás některý článek a chtěli byste se dozvědět víc? Nenašli jste v Meduňce informace, které potřebujete? Máte pro nás náměty, chcete nás upozornit na zajímavá témata,  potřebujete  se na něco zeptat? Napište nám