Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Zdravotní poradny pro čtenáře.

V každém čísle harmonizující obrázek. I obálka časopisu léčí.

Meduňka, zdraví, alternativní, medicína, léčitelé
Meduňka

Rozhovor  s MVDr. Evou Černochovou
Velikonoční rozjímání
Vztah mezi dětmi a zvířaty
Canisterapie – léčba psí láskou
Kočka jako lék
Bachova květová terapie pro lidi i zvířátka    
Odkyselení pro zdraví
Vychováváme zdravé a šťastné dítě
Kundaliní jógou ke zdraví
Kraniosakrální biodynamika
Jarní očistné bylinky
Detoxikace výživou
Poselství antických bohyní
Za Zdeňkem Hajným
Úklid těla, duše i prostoru
Horoskopy a zdraví
Exotické léčivky
Píseň mého srdce
Co prozradí ascendent?    
Astrokukátko

 CO NÁM RADÍ  HVĚZDY ?     

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro nás každý měsíc v Meduňce připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.   

DUBEN 2014 - kromě prvních dvou dnů je celý duben ve znamení napětí a výzev při hledání a začátku nového jak v rodině či v zázemí, tak v oblasti hmatatelných výsledků a ocenění. V oblasti zvládání energie ve střetech, v citové rovině, v užívání smyslu pro spravedlnost, ctižádosti a touze po výsledku budou zkoušeni především ti, kdo mají důležité prvky svého horoskopu (tj. například Slunce, Lunu, osu horoskopu či některou planetu) na 13. stupni znamení Berana, Raka, Vah či Kozoroha. Kromě toho:
17. a 18. duben nabídnou příležitosti k zamilování, větší tvořivost a akčnost. Jsou to dny vhodné pro navazování nových vztahů i pracovních a obchodních kontaktů. Pravděpodobnější jsou šťastné náhody a nečekané zisky.
19. až 23. dubna budou vrcholit výše zmíněné celoměsíční výzvy a mnozí lidé budou ještě více vnitřně napínáni – lze čekat více neobvyklých a nezvládnutých reakcí. Mimo osobní rovinu pak přinesou tyto dny příležitosti k projevům destruktivní energie v konfliktech, násilných činech, ale i v explozích, zvratech a působení živlů. Snadno mohou být postiženy oblasti spojené s počítači, užívající moderní technologie a závislé na dodávkách energie.  
Přitom 20. dubna v 05:55:25 středoevropského letního času vstoupí Slunce do znamení Býka. Horoskop ukazuje na následujících 30 dní podporu všem, kdo se opřou o praktický náhled na nastalé okolnosti a budou ochotni vložit svoji osobní aktivitu do nových činností směřujících k nápravě. Pomocí budou opora ve spolupráci a vnitřní přesvědčení o nutnosti řádu a o síle rodiny.  NOVÁ KNIHA Z EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY JE TU PRO VÁS!!
V edici Knihovnička Meduňky vyšel na konci března už 22. titul – kniha naší spolupracovnice Markéty Vostré s názvem Návraty k sobě. Autorka v ní na více než dvou stech stran přináší inspirativní pohled na nelehký, a přesto zázračný úděl ženského bytí. Kniha je archetypální poutí za objevením a přijetím všech částí ženské bytosti. Autorka využívá svých znalostí tarotové symboliky a také svých bohatých zkušeností z práce s klienty. 
Knihu zakoupíte na stáncích PNS nebo prostřednictvím našeho e-shopu.


EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY NABÍZÍ ZAJÍMAVÉ TITULY PRO KAŽDÉHO!

Tyto knížky jsou také výborným a užitečným dárkem!
Každá se zabývá jiným zajímavým tématem a vybere si každý. Darujte inspiraci, která neomrzí. Zakoupit můžete v redakci Meduňky nebo přes náš e-shop.


NOVINKA NA NAŠEM E-SHOPU!
Nové produkty Detox ostropestřec a  Argital - Maska ze zeleného jílu „Argiltubo“ (250 ml) si můžete objednat v našem e-shopu za ceny, které jinde nenajdete.


ADRESÁŘ POMOCI JE TU PRO VÁS!

ADRESÁŘ POMOCI, který připravila šéfredaktorka Meduňky Mgr. Ilona Manolevská, je k dispozici v redakci Meduňky. Adresář obsauje seznam léčitelů a terapeutů, SOS kontakty pro zdraví i seznam bioprodejen.  Přivítáme vaše zkušenosti s našimi léčiteli a budeme je zveřejňovat v Meduňce. Cena adresáře je 115 Kč. Více informací naleznete v rubrice E-shop. Doufáme, že se ADRESÁŘ POMOCI stane vaším platným a užitečným pomocníkem.

Vaše MEDUŇKA

 NAPIŠTE NÁM

Zaujal vás některý článek a chtěli byste se dozvědět víc? Nenašli jste v Meduňce informace, které potřebujete? Máte pro nás náměty, chcete nás upozornit na zajímavá témata,  potřebujete  se na něco zeptat? Napište nám


KARTY RADÍ  

Čeká vás obtížné rozhodnutí a nevíte si rady?
Ocitli jste se v komplikované situaci?
Uvažujete o změně zaměstnání a nejste si jisti, jestli je pro tuto změnu ten správný a vhodný čas?
Máte problém v rodině nebo v partnerském vztahu?
Rádi byste věděli, jak se vám bude dařit v podnikání?

Karty radí zde.