Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.

Zdravotní poradny pro čtenáře.

V každém čísle harmonizující obrázek. I obálka časopisu léčí.

Meduňka, zdraví, alternativní, medicína, léčitelé
Meduňka

Marcelka z hor
Norbekova metoda pro zdravý zrak
Nové děti vyžadují nový způsob výchovy
Hyperaktivita není nemoc
O dětech jinak
Problém: otěhotnění
Kontaktní rodičovství
Artefiletika a její využití ve výchově
Patofyziologie deprese
Dech je život a život je dech
Rod a jeho vlivy
Píseň mého srdce
O voňavé mařince
Vegetariánství jako životní styl
Všechno je dobré
Role prarodičů v životě vnoučat
Buďme zdraví lékařům navzdory
Horoskopy pro zdraví
Exotické léčivky
AstroporadnaPozvánka na Aroma středy- prezentaci bio esenciálních olejů Alhambra  (placená pozvánka)


CO NÁM RADÍ  HVĚZDY?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro nás každý měsíc v Meduňce připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.    

28. až 30. květen se zopakuje klima dní 8. až 10. května – bude opět třeba opatrnosti, abychom nepodlehli působení rozumem nekontrolované fantazie, falešným představám,  nejasnostem, omylům a podvodům. Opět spolu bude hůře ladit rozum, představivost a fantazie, přání a naivita budou nevhodně ovlivňovat naše rozhodování. Své působení znovu zesílí také zloději, podvodníci a „prodavači iluzí“.
31. května bude třeba dávat větší pozor na chaos, podvody, podrazy a pomluvy. Bude snazší stát se obětí svých přání, fantazie a nepodložených představ.


  NOVÝ TITUL Z EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY JE JIŽ V PRODEJI!

Rádi bychom vám představili nový, již 27. titul edice Knihovnička Meduňky, knihu PhDr. Miroslavy Maškové Tajemno kolem nás. Najdete v ní stručný souhrn nejrůznějších oborů alternativního léčení (mineralogie, fototerapie, astrologie atd.), s nimiž se můžeme setkat. Autorka, zkušená psycholožka a léčitelka, nabízí čtenářům k výběru širokou škálu možností, jak dosáhnout harmonie těla a duše – tedy zdraví.

Knihu můžete zakoupit na stáncích PNS, nebo na našem e-shopu.


DARUJTE PŘEDPLATNÉ MEDUŇKY SVÝM BLÍZKÝM!

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým zakoupením  předplatného časopisu Meduňka, kde můžete volit mezi ročním (12 čísel pouze za 297,-Kč) a pololetním předplatným (7 čísel za pouhých 173,- Kč.), nebo předplatné Knihovničky Meduňky (4 vydání do roka, 340 Kč,-). Vaši blízcí od Vás obdrží krásný dárkový certifikát a Meduňku budou dstávat pravidelně do schránky.

Vzor dárkového certifikátu: pro předplatné časopisu Meduňka a pro Knihovničku Meduňky.


RECEPT PRO VÁS: Cukety dušené s rajčaty a petrželkou
Potřebujeme
: ½ kg cuket, 1/8 olivového oleje, 1 cibule, 5 větších rajčat, mořskou sůl, mletý pepř, 2 lžíce čerstvě nasekané petrželky
Postup: Cukety omyjeme, nakrájíme na plátky a osmažíme na oleji podobně jako plátky brambor. Vyjmeme je a do zbylého tuku přidáme nakrájenou cibulku a orestujeme. Na ni pak přisypeme na plátky nakrájená rajčata a nasekanou petrželku. Podusíme a nakonec přidáme osmažené plátky cukety, přisolíme, opepříme a jemně prohřejeme. Jako příloha se hodí brambory či pečivo.

Recept je z knížky Léčivá síla čerstvého koření, k zakoupení na našem e-shopu.NOVINKY NA NAŠEM E-SHOPU!

Na našem e-shopu jsme pro Vás kromě oblíbené edice Knihovnička Meduňky připravili několik zajímavých novinek. Pokud hledáte ideální čtení pro volný čas, určitě se Vám bude líbit nová knížka známé spisovatelky Oliny Táborské Výchova dcerou z edice Prožité osudy, která popisuje vztah matky s dcerou tak, jak ho neznáte, nebo její předchozí kniha Hodně drahá tchýně zabývající se aktuálním tématem tzv. "Šmejdů".

Již tradiční součástí našeho e-shopu jsou přírodní kosmetické produkty. V poslední době se těší velké oblibě zejména přírodní deodoranty a také jsme pro Vás připravili nabídku dekorativní kosmetiky.


EDICE KNIHOVNIČKA MEDUŇKY NABÍZÍ ZAJÍMAVÉ TITULY PRO KAŽDÉHO!

Tyto knížky jsou také výborným a užitečným dárkem!
V edici Knihovnička Meduňky máme již 26 knížek. Každá se zabývá jiným zajímavým tématem a vybere si určitě každý. Darujte inspiraci, která neomrzí. Zakoupit můžete v redakci Meduňky nebo přes náš e-shop.


NAPIŠTE NÁM

Zaujal vás některý článek a chtěli byste se dozvědět víc? Nenašli jste v Meduňce informace, které potřebujete? Máte pro nás náměty, chcete nás upozornit na zajímavá témata,  potřebujete  se na něco zeptat? Napište nám