Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukatko

Astrokukátko pro vás do každého čísla Meduňky připravuje zkušený astrolog  Ing. Zdeněk Bohuslav. Horoskop na každý den měsíce najdete v aktuálním čísle Meduňky.

Astrokukátko na vybrané listopadové dny


1. a 2. listopad přinesou větší zájem o společenské uplatnění, postup v zaměstnání a o uznání. Snazší pozici k naplnění takových cílů budou mít především ti, kdo budou moci využívat vylepšenou kvalifikaci či vzdělání.

3. a 4. listopad přinesou více energie vycházející ze zdravého naštvání se na nefunkčnost, neschopnost či nedostatek úsilí v okolí. Také napomohou využití větší bojovnosti na poli myšlení a argumentace.

------

8. a 9. listopad posílí schopnost prožitku a zaktivizují sexuální energii. Přijde lepší nálada, zvýší se atraktivita druhého pohlaví, bude snazší oživit vztahy a nastolit partnerský soulad. Naše činy v tuto dobu mohou být jak průbojné a úspěšné, tak i ohleduplné, bude snazší vytyčovat cíle a směr osobního rozvoje. Snáze mohou přijít úspěchy ve sportu i v profesi.  

10. listopad přinese větší vzrušivost, hádavost, prchlivost, ale i zbrklost, roztržitost a nesoustředění. Objeví se chuť konfrontovat své názory s druhými, a to bez ohledu na skutečný stav záležitosti.

-----
 

14. až 16. listopadu bude snazší skloubit energii s nápaditostí a obé pak využít při doposud neúspěšných pokusech o řešení. Vzroste chuť po dobrodružství, podnikavost, dynamika a rychlost reakcí, probudí se či posílí schopnost objevovat nové, bude možné těžit z vlastní intuice, vzroste také láska ke svobodě.

------

21. listopadu budou zkušenosti v oblasti hodnot a prostředků materiálního světa napomáhat vyzrávání našeho náhledu na kořeny, tradici a zásady a následně napomáhat stanovování lepších plánů a cílů.

22. listopadu v 10:01:24 středoevropského času vstoupí Slunce do znamení Střelce. Odpovídající horoskop ukazuje na dalších 30 dnů podporu pro aktivní snahy o vylepšení příjmu z postavení či zaměstnání, kdy více než jindy bude mít úspěch odvaha spojená s diplomacií, řádnou formou a nápaditým přístupem uplatněné ve vztahu k nadřízeným. Také se v něm ukazuje pomoc pro citlivější a současně i praktičtější přístup k bydlení, rodině,  rodičům a domácím záležitostem.  

22. listopadu bude třeba přistupovat s větší opatrností k milostným záležitostem a mít se na pozoru před neuváženou a přehnaně důraznou komunikací.

-------

27. a 28. listopad přinesou vyhrocený čas, kdy přicházejí myšlenky na perspektivní cíle, zrychluje se myšlení a rozhodování. Činy vykonané v tuto dobu však mají delší dopad než obvykle, a je tedy třeba pracovat s dobrým rozmyslem. Někteří lidé budou vtaženi do obtížných situací v milostné rovině či budou více pokoušeni sexualitou.

29. a 30. listopad posílí zájem o cesty za poznáním, studium otázek okolo smyslu života a setkávání se lidmi širšího rozhledu – cizinci, filozofy a duchovně orientovanými osobnostmi.