Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

4. a 5. září vystoupí do popředí fantazie, romantičnost a touha naplňovat ideály. Pokud nebudeme dbát na rady rozumu a na zkušenosti, pak se budeme setkávat s rozčarováním a zklamáním v oblasti spolupráce i v partnerských vztazích, a navíc i se slepými cestami snah, s podvody či zneužitím pomoci. Podvodníci, lidé využívající polopravd a falešní duchovní či jiní „vůdci“ budou aktivnější než jindy. 

6. a 7. září zrychlí duševní činnost, zlepší intuici a vynalézavost, napomohou originálním myšlenkám a nápaditosti. Také zvětší chuť po volnosti i nevšedních zážitcích a posílí chuť k cestám, pohybu a ke sportovním aktivitám.

-----

12. září bude snazší uplatnit zkušenosti, sebekázeň a střídmost a založit nové, vyvážené životní zvyklosti, které mají dlouho vydržet.  

13. a 14. září přinesou omezení, odklady a potíže. Podle vyzrálosti jimi budeme zkoušeni, zda jsme pevní ve svém vnitřním řádu, opravdoví ve svém konání a zda jsme za své volby schopni nést zodpovědnost. 

------

21. září bude v osobním životě přát odstupu od společenského ruchu; pak půjde snáze hledat příčiny či kořeny zkoumaných záležitostí, zvláště pak nalézat řešení pro zlepšení rodinných podmínek.

22. září v 22:01:46 letního času vstoupí Slunce do znamení Vah. Odpovídající  horoskop ukazuje na další tři měsíce pomoc a podporu pro úspěch v rozumovém přístupu k milostným záležitostem, vztahu k dětem a uspořádáním volnočasových aktivit, zvláště těch, které souvisejí s hledáním duchovní cesty, ezoterickým poznáním a uspořádáváním pomíjejících věcí materiálního světa.

-------

29. a 30. září přinesou větší naivitu, nezdravou touhu po romantice a nadměrnou idealizaci ve vztazích. Je třeba si dát pozor jak na vychytralé osoby, tak na zkušené podvodníky. Princové a princezny jsou jen v pohádkách.

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.