Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Horoskop na červenec 2018

Milí čtenáři, máme za sebou první polovinu roku 2018 - a právě začínáme další měsíc...
Přečtěte si oblíbený horoskop od našeho spolupracovníka Pavla Hanzala...
Přejeme dobrý vstup do červencových dnů!

Beran
První dvě dekády budete schopni obchodního a organizovaného myšlení. Problémem může být rodina, kde nebude harmonie. Na konci července se vyvarujte konfliktů s kýmkoliv, kdo se vás pokusí vyprovokovat.
Rada: Zapracujte na vnitřním klidu.

Býk
V červenci se snažte co nejvíce zachovat klid, který vám je jinak vlastní. Nejrizikovější je poslední dekáda. V ní hrozí rozladěnost, spory a hádky. Také neztrácejte pozornost, abyste si zbytečně nepřivodili nějaký úraz.
Rada: Denně meditujte.

Blíženci
Pokud chcete v životě uspět, snažte se vyvarovat ostrých slov. To platí zejména pro první červencovou dekádu. Pokud uspějete a současně se přidržíte reality, můžete se prosadit. A to jak v oblasti kariéry, tak ve společnosti.
Rada: Zábava by neměla být překážkou pro vnitřní praxi.

Rak
První polovina měsíce nabídne citovou pohodu a optimistický přístup k životu. Navzdory různým úkolům, se kterými se budete muset i tak vypořádat. Využijte této přízně vesmíru, protože ke konci července pocítíte zvýšenou míru nervozity.
Rada: Modlitba je v duchovní praxi základ.

Lev
Během prvních dvou dekád se snažte co nejvíce zapracovat na vnitřní rovnováze. Právě ta se vám bude hodit ke konci měsíce. V této době můžou přijít nečekané události, včetně různých tlaků vyžadujících změnu vašeho postoje.
Rada: Praktikujte královskou jógu.

Panna
V červenci se budete chtít bavit, ale důležité pro vás bude také uznání od druhých lidí. V druhé dekádě dobře naslouchejte sami sobě, abyste neprošvihli nějaký zajímavý nápad či inspiraci. Obecně platí, že byste se měli vyhýbat tématům s nejasnými obrysy.
Rada: Vyzkoušejte átmavičáru.

Váhy
Na jednu stranu se vám může dařit, ale současně se budete cítit pod tlakem. Nenechte se vnitřně znejistit. Uprostřed měsíce buďte chytří a nebojte se udělat změnu, Naopak ke konci července se vyplatí spíše držet toho, co funguje. V této době se také více prosadíte.
Rada: Nebojte se opřít o Universum.

Štír
Na začátku července můžete řešit mnoho rozporů. Zachovejte klid a mějte trpělivost. Prostředek měsíce využijte pro větší intenzitu v duchovní oblasti. V poslední dekádě si pohlídejte svoje ego, aby vám nekomplikovalo zbytečně život.
Rada: Buďte upřímní k sobě i druhým.

Střelec
Úvodem měsíce si pohlídejte, abyste neřekli něco, co vás bude následně mrzet. Chce to více klidu v mysli. Od druhé červencové dekády se budete chtít víc bavit. Proč ne, jen nezanedbávejte svoje běžné povinnosti. Sice vás budou nudit, ale zkuste si je splnit.
Rada: Zařaďte do života karma jógu.

Kozoroh
Ke zklidnění v oblasti rodiny a domova dojde až v poslední červencové dekádě. Do té doby to buď musíte vydržet, nebo se pokusíte problémům postavit čelem. Pomoci vám může ochota naslouchat a změnit to, co je dlouhodobou překážkou, jenž se vynořila na povrch k řešení.
Rada: Snažte se zbavit zkostnatělosti, vesmír vás podpoří.

Vodnář
V červenci je potřeba počítat s tím, že vesmír důkladně prověří vaši připravenost na zkoušky. Základním atributem toho, jak uspět, je klid a mír v duši. Současně se naučte přijímat určité principy, přestože vás někdy můžou na první pohled omezovat. Je tomu ale skutečně tak?
Rada: Modlitba vám pomůže.

Ryby
První dvě dekády vám budou vyloženě přát ve většině oblastí. Důležité je, abyste neztratili pokoru a dokázali naslouchat vlastnímu nitru. Hodně se věnujte vlastnímu rozvoji. Ke konci července nezanedbávejte to, co jste slíbili vykonat.
Rada: Otevřete své srdce celému Universu.

Připravil: astrolog a léčitel Pavel Hanzal, www.pavelhanzal.cz

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------